Wydarzenia 17 sty 2019 | Redaktor
Ze studiami nie czekaj do października. UKW i UTP zapraszają

materiał UKW

Studentem można zostać jeszcze w tym roku akademickim. Bydgoskie uniwersytety wkrótce rozpoczną nabory na wybrane kierunki studiów magisterskich. Początek zajęć w marcu (UKW) i kwietniu (UTP).

Rekrutacja zimowa na studia magisterskie uzupełniające na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego rozpocznie się w środę 30 stycznia. Uczelnia oferuje miejsca na kierunkach inżynieria materiałowa, inżynieria techniczno-informatyczna i  mechatronika.

Absolwenci studiów I stopnia  w systemie UKW mogą rejestrować się do 19 lutego. Zasady rekrutacji są podobne jak w przypadku pozostałych kierunków. Należy zarejestrować się na www.rekrutacja.ukw.edu.pl, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać na wyniki. Kandydaci przyjęci na studia rozpoczną zajęcia na początku marca.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziesz tutaj.

Rekrutację na semestr letni ma w planach także Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. Tam potrwa ona od 11 marca, a semestr rozpocznie się w kwietniu. 

Zarejestrować się będzie można na kilka kierunków studiów stacjonarnych (także z językiem wykładowym angielskim) oraz niestacjonarnych II stopnia. Wśród oferowanych są m.in. budownictwo, inżynieria środowiska, informatyka stosowana, mechanika i budowa maszyn czy inżynieria biomedyczna. 

Szczegóły tutaj

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor